| madalina1913 a întrebat:

Vreau sa ma duc la subofiter. După terminarea acestei scoli pot sa ma angajez la D. I. I.C.O.T? Sau trebuie sa am academie?

2 răspunsuri:
| Balalau95 a răspuns:

Si ce vrei sa faci la subofiter?
sa ti-o pui?

sincer, chiar nu cred ca ai sanse, eu inteleg ce ai vrut sa spui, dar la o scoala de subofiteri, daca te exprimi asa, in nici un caz nu o sa te primeasca, si nu conteaza ce chichita gasesc, ca sa nu te primeasca

si mai esti si fata, din cate imi dau seama, ori, e foarte greu sa reusesti intr-o lume a barbatilor, si fara handicapul asta (vorbesti in prescurtari, intentionate sau nu, tot se considera ca nu stii lb romana)

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns (pentru Balalau95):

Nu i-ai răspuns la întrebare