| SmartTroll a întrebat:

vreau sa ma transfer de la mecanica la mate-info.
Am medie dar mi-a zis secretara ca trebuie sa dau un examen de diferenta...Stie cineva cam ce subiecte vor fi? si daca as putea cumva de pe net sa invat.
Si da va dau fundita...

4 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Decat la mecanica mai bine te transferi oriunde! laughing ala nu e liceu calumea nu iti ajuta la nimic, vrei sa ajungi mekanik? laughing

| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. Eu sunt la profil mate-info. E destul d egeru dar daca inveti o sa ti se para usor. Intra pe site la ministerul educatiei www.edu.ro si gasesti aici modele de teste la orice materie. Succes! Fundita?

| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. Intra pe site la ministerul educatiei www.edu.ro. Succes. Fundita?