| pikaღ a întrebat:

Buna vreau sa-mi spuneti si mie va rog cum intru la liceu anul acesta
1.se calculeaza mediile 5-8 si se mai calculeaza cu notele de la capacitate sau
2.se ia in considerare doar notele de la capacitate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul punct e bun.se face media intre mediile din 5-8 si se mai face pe urma o medie cu notele din examene(capacitate).
funda?big grin

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Saluut!
A+b supra 2.
A=Mediile 5-8
B=Media notelor de la examen
Succes!

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu știu să-ți răspund la întrebare întrucât în fiecare an e altfel, vroiam doar să critic aspectul ăsta.Rușinie Dinu Patriciu!

| Shooter a răspuns:

Anul trecut s-a luat 5-8 si capcaitatea...dar acum nu stiu.

| VL4DST3R a răspuns:

1.

| IoanaBratinka a răspuns:

Pentru intrarea la liceu se ia in considerare 50 la suta media din clasele 5-8 si 50 la suta media examenelor de capacitatebig grin