| Callmebaby a întrebat:

Vreau sa particip la olimpiada de limba romana, clasa a10 și am văzut ca exista o culegere de pregătire în acest sens. Știe cineva daca merită sa o cumpăr sau sa ma pregătesc singura? Ma gândeam sa profit de închiderea școlilor și amânarea olimpiadei pentru a ma pregăti mai mult. Orice sfat e bine venit. De asemenea, poate cineva sa îmi recomande niște cărți bune pe care, citite, le-aș putea integra în eseul structurat?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Sigur ca merita sa o cumperi. Orice pregatire in plus te ajuta.