| PinkDea a întrebat:

Vreau sa va urez tuturor celor care ati promovat clasa a-8-a. Succes maine la examen ...Ati invatat ceva?

10 răspunsuri:
| yyyyy a răspuns:

Nu prea fiindca am invatat de-a lungul anului. mersi de urare! dar uh ai invatat?

| PinkDea explică:

Am invatat ceva, examenul la romana nu o fost chiar greu dar nu trebuia sa ne dea noua un cuvant cum e "direct" (la II, A ex.4 ) sper sa iau 8

| Veverita a răspuns:

Mersi de urare.sa sti ca am mai citit cate cevatongue.u?

| purpleice a răspuns:

Mersi,la fel si tie. sper sa iau peste 9 la ambele.de invatat am invatat destul.

| EmonicaLaura a răspuns:

Buna...Mersi.La fel si tie!happy
Da, am invatat laughing

| DjKr3atyv3 a răspuns:

Buna happy MS Mult :*:*
Nu am invatat dar sper la un 8 happy

| bump a răspuns:

Buna,mersi la fel! sper sa iau note bune la ambele examene love struck.De invatat am invatat happy

| Florinel a răspuns:

Ms :*, pai am invatat, la romana eu zica ca iau cel putin 8 si la mate sa vedem.

| ViRuSzZ a răspuns:

Mersi la fel.happy

Asa si asa... :d

| Caty_3047 a răspuns:

Ms...am repetat ceva sper un 9happy