| zafrina a întrebat:

In primul rand vreau sa le urez succes tuturor elevilor din clasa a 8 - a care dau maine examen.
In al doilea rand : puteti sa-mi spuneti cum a fost examenul de la romana : greu usor... ce nota ati luat...doriti sa faceeti contestatie?
eu am luat 9.20 big grin VOI?

10 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Am luat 9. 75, ma asteptam la mai mult, au fost diferente mari intre nota primului corector si celui de-al doilea si nu stiu ce am gresit. Totusi nu am facut contestatie pentru ca e o nota destul de buna si sunt destul de multumita.Maine avem la matematica si apoi terminam in sfarsit.

Succes si tie!

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Buna!

Eu am luat 10. Mi s-a parut usor. Unele exercitii de la gramatica au fost chiar banale, fata de altele pe care le lucrasem in clasa. Si la literatura mi-a parut rau ca am invatat de geaba toate comentariile la genurile studiate. Ehh oh go on.
Maine nu stiu ce ma fac pentru ca nu prea le am cu matematica laughing

Baftaa! :*

| →Alee׃╳← a răspuns:

Felicitarihappy

din cate am auzit eu se spune ca a fost destul de greu
nu stiu ce sa spun
le modifica astia de azi pe maine laughing
pana la anul` se va modifica iar oh go on

oricum scoala din romania e varza in adevaratul sens al cuvantuluihappy
imi pare rau ca spun asta dar asta e adevarul.happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Cum a zis si @deiu...Compunerea de la subiectul 2 a fost cam handicapatabig grin Si eu am invatat toate genurile...Am luat 9, 50. A fost usor chiarbig grin
La matematica...
Am noroc daca iau 8laughing
Bafta tuturor!kiss
Si... Felicitari pentru notawinking

| deiu a răspuns:

La romana am luat 10.nu a fost greu, a fost chiar usor.prea usor.noua ne-a zis profa sa invatam toate genurile.noi am invatat basmul, balada, nuvela, schita, fabula.ca dupa aia eu sa ne deie din aparatu de fotografiatlaughing))aiurea.mda mai bine ca a fost usortongue.
multumimtongue.succes si tie mainetongue

| babyyou a răspuns:

Bafta si tie maine
eu am luat 10. 00
de gradinita subiectu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am luat 9, 80. a fost usor. dar daca ati observat au gresit undeva in exprimare la subiectul al II-lea. daca ei gresesc in formularea subiectului, cei care o sa-l rezolve, cum vor face?happynah...acum vedem maine la mate!big grin

| laviniaerg a răspuns:

Eu am luat 9. 80 si mi s-a parut destul de usor subiectul. poezia a fost tampita dar asta e.
si succes si tie maine :*

Răspuns utilizator avertizat
| Laraaa.Beibee<3 a răspuns:

Eu am luat 10...nu mi s-a parut deloc greu.
Dar am invatat prea multe definitii si comentarii ca sa primim asemenea banalitate, in fine.

Succes si tie pe maine!