| TheDarkNoon a întrebat:

vreau sa ma apuc mâine de învățat pentru examen, mai am vreo sansa sa iau o nota buna?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| uchihasasuke09 a răspuns:

Da sigur, de ce nu? Ai grija la lucrurile esentiale ca si somnul de minim 7 ore si inainte de ora 23, exercitii de 20 de minute in fiecare zi acum in casa(ca ii pandemia), sa nu te stresezi asa tare si sa ai grija cum inveti(vezi cum recapitulezi si sa inveti logic).Ai grija ca maine sa nu devina poimaine si tot asa(procrastinare) si nu te gandi ca nu iei nota mare + sa nu lasi pe ultimele 3-4 saptamani ca nu mai poti invata asa bine de la stres(atunci doar sa recapitulezi). Succes!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca inveti si exersezi serios, atunci DA, ai sanse.
Insa daca lenevesti ca si pana acum, atunci sansele tale scad vertiginos.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.