| Diana0906 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu care sunt materiile predate la profilul de educator-invatator?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Te referi la liceul pedagogic sau la disciplinele predate la catedra, in calitate de invatator/educator? happy

| siriusblack98 a răspuns:

Buna.Ca invatator stiu ca predai romana,matematica,muzica, desen, educatie tehnologica, biologie, geografie si istorie.Pentru o limba straina depinde de la caz la caz. Uneori au profesor separat, alte ori tot invatatorul.De educator nu stiu.Cand am facut eu gradinita nu faceam nici un fel de materie.Doar ne jucam cu jucarii, numaram pana la 10 si desenam.Acum mai nou se face engleza de la gradinita.

Răspuns utilizator avertizat