| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu sa știu în ce an te poți angaja part time la o firma ce tine de domeniul tău în facultate.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

De oricand atat timp cat te accepta, insa trebuie sa intelegi ca e destul de greu sa mergi si la facultate in timp ce ai un job.

Cantareste bine variantele ca ai sanse sa pierzi mai mult decat crezi ca ai castiga cu jobul dac anul inveti nimic la facultatea aia sau nu o termini.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Din al doilea an ar fi ideal.

| Yurisa a răspuns:

Probabil niciodata. Nimeni nu iti ofera post de munca gata special pentru tine (in afara de IT, acolo pot sa zic ca da).