| PussicatDolls a întrebat:

Bunalove struck
Am un foarte mare vis. Pot spune singururl meu vis.Imi doresc sa public o carte.Am scris-o.Are 70 de pagini happy. mi se rupe inima cand o vad, o citesc si n`o pot citi si altii.sad
Credeti ca pot publica o carte in format electronic ca sa nu merg neaparat la un editor in alte orase?
Daca e nevoie scriu la ea zi si noapte pe calculator doar s-o am publicata.
Va rog o mana de ajutor! love struck
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Eu zic sa o scrii pe calculator, sa o ai scrisa ca vei avea nevoie de ea in acest format. Mai departe nu stiu unde ai putea sa tio publici. Poate merge si Scribd.com

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută tipografii care să-ți editeze cartea foarte ieftin(maxim 7 milioane) c-un tiraj de vreo 100 de volume nu-ți publica cartea pe internet pentru că nu-ți aduce nici un avantaj... mai bine dacă n-ai posibilitate iti poti face un blog. Baftă!