| αℓιѕѕα a întrebat:

Bunalove struck
Va rog ajutorlove struck Cine stie un program bun de >inregistrat?
Vreau sa ma inregistrez cu niste fete, noi sa cantam, si sa se inregistreze, pentru a ne face un cd, ce program stiti? daca este de downloadat, dat`i si un link:XFunda!:X

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

.iti trebuie microfon, iti dai seama

| aaaaaaa1 a răspuns:

Http://ro.filerex.com/download/program+de+inregistrat+voce
poate gasesti aici unu mai bun;)
te rooog funda...
si poate dupa ce faci meldiile
poate mi le trimiti si mie pe mess...
imi dai id tau la mesaje

| aaaaaaa1 a răspuns:

...iti trebuie microfonwinking

| αℓιѕѕα explică:

Da,stiu ca am nevoie de microfon,am multe microfoane, am si instrumente..., si nu stiam cu ce program sa inregistrez

| MyNameIsKniF3 a răspuns:

Foloseste bandicam dar trebuie microfon uite likul:http://www.bandicam.com/ro/
si pentru a face un cd trebuie sa folosesti un burner FUNADA :XXXXXXX