| C10 a întrebat:

Buna ziua, am dat evaluarea nationala la limba romana, si am taiat un rand la subiectul 2 la caracterizare cu doua linii oblice, mi se poate anula exercitiul adica sa nu primesc punctajul complet?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu se mai face tevatură pe tema asta, nu-ți anulează nimic și-ți punctează dacă e corect

| ReddY25 a răspuns:

Da

| floruits a răspuns:

Bună.

Din păcate da, poate să îți anuleze exercițiul deoarece trebuie să tai cu o singură linie.

Zi frumoasă.

| fataaia001 a răspuns:

Da, s-ar putea sa ti l anuleze pentru ca poti taia doar cu o singura linie