| Oliver24 a întrebat:

Am o intrebare...Semestrul acesta mi-a iesit media 7.06 sunt la profilul electric in clasa a 10-a si vreau sa ma mut la alt liceu la stiinte sociale este posibil?

2 răspunsuri:
| Ana11020201 a răspuns:

Da este posibil, normal. Numai daca directorul iti aproba cererea pentru a te muta.

| Oliver24 explică (pentru Ana11020201):

Este posibil chiar daca am si module? Obiectele care se incheie la sfarsitul anului...nu e germana sau engleza sau ceva de genu sunt legate de profilul electric.