| Ganja99 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari. Am ramas corigent (pentru prima data) la geografie (clasa a VII-a) si nu stiu cum o sa fie examenul pentru corigenta. Imi spune cam ce subiecte poate sa imi dea, cat tine examenul si cum se desfasoara. La sfarsitul scolii mi-a dat bibliografia (ce trebuie sa invat) si am asa: relief, clima, hidrografie din Asia, Africa si America. Si la harta - statele - Asia, Africa, America.

* Corigenta o dau maine (05.09.2013) la ora 10:00.
* M-am pus pe invatat abia ieri, Marti (03.09.2013).
* Nu am probleme cu invatatul.
* M-a lasat corigent pentru mistouri, imi trebuia 6, iar ea mi-a dat 5 crying.
* Dau o funda maaare, celui care imi explica cel mai bine cum se desfasoara examenu.
* Da stiu, sunt foarte, foarte, foarte prost si incostient.
* O zi buna.

Răspuns Câştigător
| watapp a răspuns:

Stai linistit ca si cel mai bun coleg al meu a ramas la geografie si era cel mai prost.La examenul pentru corigenta i-a dat o foaie mare si a scris cateva randuri ce a stiut si asa a trecut.

| Ganja99 explică (pentru watapp):

"* M-a lasat corigent pentru mistouri, imi trebuia 6, iar ea mi-a dat 5 crying."

La mine nu e problema ca sunt "cel mai prost", mai degraba printre primii, dar tot anul am fost incostient si lenes, prin urmare, nu am invatat nimic, iar la sfarsit ""m-a lovit". Profa are pica pe mine, de asta imi fac cel mai mult grij...

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Te-ai apucat de invatat abia ieri? E clara treaba! Incearca si tu sa inveti bibliografia aia ...Banuiesc ca va fi ca un test. Bafta!

| Ganja99 explică (pentru Idc12345):

"* Nu am probleme cu invatatul." Memorez foarte repede... Si eu banuiesc ca va fi un test, dar vreau ca cineva sa imi EXPLICE CUM DECURGE ACEST TEST (EXAMENT).

* Inca ceva, nu cred ca pot edita intrebarea, dar daca poate sa imi dea cineva o HARTA POLITICA UNDE SA SCRIE CLAR DENUMIRILE DE TARI.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Examenul va dura aproximativ două ore.
Vei da examen scris şi oral care probabil va fi la tablă sau pe hartă.
Multa baftă! O zi bună!

| Ganja99 explică (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

La asta ma gandeam si eu... Vroiam ceva mai explicit, dar in fine, e deja seara, ar cam trebui sa ma culc. Multumesc pentru "bafta", o sa am nevoie. O seara buna.

* Probabil o sa ma uit si dimineata pe la 08 la raspunsuri, asa ca nu ezitati sa mai raspundeti (cei care stiti)...
* Inca nu m-am hotarat la cine sa dau funda.
* CUM SA SCAP DE STRESU` ASTA?

| Ganja99 explică:

Am uitat sa ma mai raspund la intrebare. Am luat 9 big grin, a fost foarte simplu, nu stiu la cine sa dau funda, dar cred ca o primeste watapp pentru ca a raspuns primul si a avut o oarecare dreptate.