| Cioban_Nina_1964 a întrebat:

Bună ziua am și eu o întrebare; ce materii sunt pentru clasa a-V-a mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Kiara7 a răspuns:

Romana, mate [algebra si geometrie], biologie [o sa inveti despre plante], geografie, istorie, desen, muzica, sport, educatie tehnologica, religie, engleza, franceza/germana/italiana [ce limba straina se studiaza in scoala ta], dirigentie [nu se pun note, dar se face ora. Se vorbeste despre problemele clasei, etc], optional [poate fi mate sau romana sau engleza, depinde de scoala ta]

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kiara7):

De asemenea, poate fi optional de informatica, cum am avut eu.

1 răspuns: