| FeFy` a întrebat:

In urmatorul an scolar 2011-2012 se mai da examene nationale pentru clasa a VIII A?

Răspuns Câştigător
| Trompi_9622 a răspuns:

Daca va fi acelasi bou la ministerul invatamantului da.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Normal că da.

| Ghost a răspuns:

Daca se infurie sfertodoctul de funeriu s-ar putea sa dati teze nationale

| MissDelevingne a răspuns:

Adica examen de intrare in a8-a?

| FeFy` explică:

@adryz98 : da.

| Elenutza_7555 a răspuns:

Daptongue

| Briana_5617 a răspuns:

Cred ca da .

| lara7_7868 a răspuns:

Da, evaluarea va fi dupa modelul celei de anul acesta.(noroc pe noilaughing )...iar din 2013, adica celor cu un an mai mici ca noi, li se va introduce clasa a IX-a la gimnaziu, iar evaluarea se va face la sfarsitul clasei respective pe baza unui portofoliu-probe scrise(lb. romana, mate, stiinte si lb. engleza/franceza/germana) si ceva proba de competente de comunicare oralathinking ceva in genullaughing. oricum, la noi, nu-i stres. bucura.te de vacanta!:*. sper ca te.am ajutathappy