| Mihail01Johan a întrebat:

Buna ziua, as dori sa știu ce cărți pentru dezvoltarea limbi engleze sau pe se site-uri as putea sa intru și să îmi comanda cărți pentru dezvoltarea limbii engleze. Vă Mulțumesc Frumos

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Amical: insistă oleacă cu limba română (e cazul!) apoi treci la altele

| SuNaM a răspuns:

As intra pe site-ul duolinguo. Daca vrei carti, intra pe amazon, selecteaza varianta kindle, iti iei aplicatia lor si ai carti cu nemiluita si ieftine direct pe telefon