| Crash94 a întrebat:

Bună ziua. Aş dori să ştiu dacă pot intra la Facultatea de Medicină şi Farmacie chiar dacă termin un profil de filologie.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Admiterea in facultatea de medicina se face pe baza nortei de examen, deci daca iei o nota buna, nu e nici o problema

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Da poti, dar o sa fie mai greu sa te adaptezi si o sa ai multe de invatat.

| Crash94 explică (pentru EvangelineLovin):

Sunt clasa a 11a, dacă mă apuc de pe acum de recuperat biologia pe care nu am prea făcut-o, presupun că într-un final voi reuşi. Important e că pot intra. Mulţumesc.