| 354 a întrebat:

As dori si eu un site cu variante pentru bacalaureat la limba si literatura romana.Va multumesc tuturor carora ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Aici ai variante:

http://www.invat-online.net/variante-rezolvate

sunt 100, ai si de partea 1, dar si 2 si 3

poti invata sa faci variante de pe acest site:

www.jurnalbizar.wordpress.com/bacromana/

| 354 explică (pentru Darkness1):

Iti multumesc de asemenea si tie pentru interesul care l-ai aratat fata de intrebarea mea, dar am ales raspunsul castigator pe cel de sus pentru ca a raspuns prima.Asa era corect! sper ca nu te-ai suparat

| Darkness1 a răspuns (pentru 354):

Nu-i nimic...inteleg

| Darkness1 a răspuns (pentru 354):

Si succes la bacalaureat!

| 354 explică (pentru Darkness1):

La anul il dau, dar multumesc o sa am nevoie de succes!

| DayByDay a răspuns (pentru 354):

Multumesc pentru fundita happy si eu am bacul anul viitor! Succes de pe acum.