| EdwardEddy a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreo carte de unde pot invata cum sa adorm instantaneu,e bun si un pdf, orice...dar sa explice bine. Funda

5 răspunsuri:
| DiyanAndorea a răspuns:

De ce trebuie sa inveti, cand tu poti face asta.Gandeste-te la ceva placut sau asculta muzica.Sau poti face orice altceva care te linisteste.Suces!

| EdwardEddy explică (pentru DiyanAndorea):

Eu vreau sa adorm instantaneu, pentru meditatie nu pentru ca nu ma ia somnul, ca eu pot dormii, da imi ia mult timp. Vreau instantaneu

| DiyanAndorea a răspuns:

Imi pare rau.Am vrut sa te ajut, dar eu numa pricep la chestiile astea! Dar mai intreba.