| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce parere aveti despre Facultatea de Silvicultura din Brasov, dar cea din Suceava? Ma intereseaza sa ma inscriu la una dintre cele doua, dar nu m-am hotarat inca la care. Imi puteti da un Sfat / Parere?

Multumesc

1 răspuns:
| Husicel a răspuns:

Păi din câte cred că ști cea din Brașov e mult mai veche în domeniu și la un moment dat era singura din țară; cea din Suceava crede-mă nu prea a auzit nimeni de ea, așadar îți recomand pe cea din Brașov deoarece este mult mai veche în domeniu