| MARIANA_1499 a întrebat:

m-am inscris la facultatea de litere in brasov, cu 8.66. si ma intreb daca am sanse sa intru avand in vedere faptul ca anul acesta multi nu au luat bacul. voi ce parere aveti? se inscriu multi la litere de obicei?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Iti poti evalua mai bine sansele, daca o sa te uiti cu ce medie s-a intrat anul trecut. Nu cred ca o sa fie mare inghesuiala, mai ales in conditiile de acum. Succes si numai bine!

| cezu_2226 a răspuns:

Mai nu stiu...dat tinand cond de faptul ca multi au picat ai mai multe sanse sa intri.bafta