| PaltineanAlex a întrebat:

Ce sa aleg dintre aceste doua optiuni: ASE Informatica Economica sau FSGA Informatica Economica? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Toate-s combinații: axează-te ori pe una ori pe alta

| RaduRobertRO a răspuns:

Banuiesc ca ai vrut sa spui FSEGA - Facultatea de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor. Eu as alege ASE-ul, acum depinde de conditiile de admitere, orasul unde te afli, etc. Sincer sa fiu nu cred ca ai avea motive obiective sa alegi una sau alta din variante, asa ca mergi dupa cum iti spune inima. Conteaza mult ce faci extra scolar, din facultate cu informatiile de la cursuri strict, e putin in domeniul asta. Daca vrei totusi mai spre Informatica, as alege Automatica sau Informatica la orice Universitate.