| Ifrim_Bianca_2002 a întrebat:

Buna,am si eu o nelamurire, scriu de tipar cam de vreo 6 ani,iar anul acesta am Evaluarea Nationala,profesoara mea de romana imi spune ca se anuleaza lucrarea daca scriu de tipar,si sa incep sa scriu de mana,iar profesoara mea de romana de meditatii,imi spune ca nu este absolut nici o problema,am incercat,dar nu reusesc sa scriu de mana, stie cineva daca pot scrie de tipar sau nu la Evaluare?

4 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Nu cred ca exista asa regula.Tot ce stiu e ca nu e bine sa le combini.

| Ifrim_Bianca_2002 explică (pentru KillaNoFilla):

Asta incercam sa fac acum, sa le combin, bine ca mi-ai spus rolling on the floor))))))

| wpAbby a răspuns:

Si mie imi spunea la fel, ca ma lasa repetent daca mai scriu de tipar, asa ca n am mai scris ca era destul de enervanta.Acum depinde si de scoala, la ce scoala esti? Am impresia ca suntem din aceeasi scoala dupa numele tau. happy

| Ifrim_Bianca_2002 explică (pentru wpAbby):

Scoala Gimnaziala Cristea Caraman ))))))