| Catalin123321 a întrebat:

Buna ziua/seara! Am si eu o intrebare generala legata de Universitatea din Bucuresti, mai exact pe filiala matematica/informatica cu specializarea pe informatica. As vrea sa stiu si eu de la cei care au fost admisi la facultate, in special in acest an, in ce a constat admiterea, daca a fost dat vreun examen de admitere si daca da, din ce materie anume.

Dau funda! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti toate informatiile inclusiv subiectele date pe site la ei

http://fmi.unibuc.ro/ro/admitere_licenta/examen_admitere_iulie_2016/