| G1G2 a întrebat:

Buna ziua! Sunt la o postliceala sanitara pe taxa si ne-a anunțat de pe o zi pe alta ca trebuie sa fim la ora 8 dimineata la spital ziua următoare (anuntand la ora 4 dupa -amiaza) Nu aveam cum sa ajung iar profesorii nu ma ajuta cu informații. Nu am putut intra în practica, as putea sa fac practica pe cont propriu sau pot continua cursurile si termina anul fara practica?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebarea asta o pui conducerii școlii tale

| LittlePoppy a răspuns:

Practica trebuie sa o faci. Altfel, nu termini anul. Dar ce practica e aia de o zi? Intreaba-ti profesorii daca nu poti face practica cu alta clasa.

| G1G2 explică (pentru LittlePoppy):

Pentru protecția muncii, altfel nu pot face practica, am uitat sa specific.

| LittlePoppy a răspuns (pentru G1G2):

Cere sa faci rapid protectia muncii. Chiar si singura cu cine o face.