| mirela2022 a întrebat:

Bună ziua. Sunt studentă la Facultatea de Litere și pentru lucrarea de licență vreau să fac un studiu de caz pe biblioteci publice, dar nu știu ce temă să abordez. Idei, vă rog frumos?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La facultate ai un profesor coordonator desemnat pentru lucrarea de licenta, de ce nu discuti cu el asta?
Este lucrarea ta de licenta si ai nevoie de ajutor specializat, nu de copilasii de pe TPU sa-ti gaseasca tie subiecte.

| IceRope a răspuns:

Dacă erai studentă la litere nu puneai semnul întrebării la sfârșitul ultimei propoziții. Varză!