| Cosminel1192 a întrebat:

Buna ziua TPU.

Am si eu o intrebare.
Am intrat in liceul silvic cu o medie mare fata de ceea care o avea liceul. Din semenstrul al doilea ma pot muta in alt liceu mai bun care are medie mai mare? ( alt profil )

Multumesc, funda!

1 răspuns:
| Anton_Elisa_Andreea_1993 a răspuns:

Din cate stiu eu te poti transfera la orice liceu la care te incadrezi ca medie, dar e bine sa o faci din timp cat inca sunt locuri libere. Iar daca vrei la un alt profil se poate si asta dar s-ar putea sa fie nevoie sa dai niste examene de diferenta (nu sunt grele). succes!