| Cosminel1192 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Anul acesta am intrat la liceu, intrebarea mea este: Ma pot muta intr-un liceu mai bun daca eu sunt intr-un lice mai slabut, cu totul ca in liceul mai bun s-a intrat cu medie mai mica ca a mea? Ma pot muta acum la inceputul anului?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti informa exact, la liceul unde vrei sa te muti, nu la Dragoste si sex.

| enyy93 a răspuns:

Sigur ca poti dar mai itai trebuie sa te inscrii la liceul la care ai intrat apoi la inceputul anului scolar sa iti iei fisa de transfer. funda?

| alealia a răspuns:

Buna, da poti sa te muti in alt liceu incepand cu semestrul al doilea. trebuie sa iti scoti medie mare in primul semestru ca sa poti intra in liceul mai bun, caci media cu care termini semestrul 1 se ia in considerare cand vrei sa te transferi