| Adr_Andrei_1997_pUzp a întrebat:

Uite am de citit o carte de 200 file in cateva zile si nu stiu cum s-o citesc pe toata? Va rog dati-mi un sfat sau altceva.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

200 de pagini sau file?

| TheAce a răspuns:

Buna Andrei. 200 de pagini n-ar trebui sa insemne mai mult de 4, maxim 5 ore. Spor la citit happy

| AFR81 a răspuns:

Hai ca nu e chiar asa de greu. Se vede ca nu prea esti familiarizat cu cititul. 200 de file pot fi parcurse foarte usor. Apuca-te intr-o zi de treaba, ai grija sa nu fii deranjat de nimeni si ia pauze cand simti nevoia. In maxim 4-5 ore, ar trebui sa fie gata.

| CreepyCrow a răspuns:

Citesti cate 100 de pagini pe zi/50 de file, eventual daca ai paragrafe mari cu descrieri treci repede cu vederea peste ele. Daca are film da, l-ai putea urmari desi detaliile s-ar putea sa fie diferite