| anonim_4396 a întrebat:

unde pot afla ultima medie de la facultatea de inginerie medicala din Bucuresti? Si daca stie cineva ce subiecte se dau, mai exact, gradul de dificultate al acestor. Din ce stiu, sunt doua nivele de dificultate. Multumesc

2 răspunsuri:
| xandra0301 a răspuns:

In general lucrurile astea trebuie sa fie scrise la ei pe site cât și subiectele pentru admitere.

| Horiatud a răspuns (pentru xandra0301):

Mulțumesc pentru răspuns, asa am zis și eu dar ori sunt eu cu probleme ori este cel mai idiot site. Tind să cred că este adevărată a doua varianta fiindcă pe mulți i-am auzit sa se plângă de acest lucru. Am încercat sa contactez facultatea, trimițând un email dar tipic romanesc, au trecut câteva luni și nimic.