| ElenaZamfir a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste informatii. As vrea sa stiu daca profesorii vostri v-au recomandat carti, variante la istorie si geografie sau edituri, autori, variante rezolvate pentru. bac. 2014? Va rog mult sa-mi spuneti si mie. Merg prin librarii si nu stiu ce sa cumpar... Pe net nu gasesc nimic rezolvat la istorie si geografie 2013... Multumesc.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La noi sunt suficiente manualele, iar rata celor promovati la bac este foarte mare.

| FuriaGogoasei a răspuns:

Pai de ce sa le gasesti rezolvate? Le rezolvi tu, incearca sa rezolvi variantele din anii trecuti si materia care ti-a fost predata, e de ajuns.