| RapidFC a întrebat:

Este cineva care studiaza in prezent la una dintre universitatile Alexandru Ioan Cuza din Iasi sau Babes-Bolyai din Cluj-Napoca? As vrea sa stiu daca,dupa un an de studiu in una aceste universitati, pot sa ma transfer la o alta universitate din Copenhaga.Stiu ca aceste universitati au numerosi parteneri in strainatate dar nu stiu daca aceasta,sa-i spunem alianta tine si de posibilitatea de a te putea transfera afara si nu doar cu burse Erasmus,ci definitiv, chiar daca asta ar implica si sustinerea unor restante in Danemarca.

Răspuns Câştigător
| vremy a răspuns:

Da, se poate la UAIC in Iasi

| RapidFC explică (pentru vremy):

Mai stii pe cineva care s-a transferat? Cum a procedat? Banuiesc ca s-a dus pe la secretariat si a intrebat ce trebuie sa faca in aceste conditii.

1 răspuns: