| Mădăă_5152 a întrebat:

Bunăă! Cine îmi poate spune ce materii se fac la profilul educator puericultor la liceul pedagogic? thinking happy Dau fundooi! :*

Răspuns Câştigător
| Lilly095 a răspuns:

Buna! Si eu sunt tot la un profil pedagogic( educatoare-invatatoare). Păi in clasele a 9-a si a 10-a se fac cam toate materiile in afara de civica, si in plus vei face practica(3 ore pe saptamana; intr-un semestru la o gradinita si in celălalt la o scoala generala), comunicare didactica, pedagogie, TIC(informatica) matematica M3, logica (in clasa a 9-a)respectiv psihologie in clasa a 10-a si cam atathappy iar din clasa a 11-a nu vei mai face fizica, chimiehappy. Eu dau teza la matematica, romana, pedagogie si engleza. Baftă la liceu!

3 răspunsuri:
| marmusic a răspuns:

Salutwinking
sunt si eu la acelasi profil... am intrat anul acesta din ce localitate esti? :*