| Georgicaaa123 a întrebat:

Bunăă! Cine știe programul liceului economic Virgil Madgearu din Ploiesti? Adică dacă se învață dimine ață, dupa-amiaza.
Și când se fac înscrierile la cămine?
Se poarta uniforma în acest liceu?

2 răspunsuri:
| WorldTraveler2553 a răspuns:

Uniforma se poarta doar în prima săptâmână, adică așa fac toți. Apoi poți veni cu ce vrei
Cât despre program, clasele a 9-a si a 10-a învață după-amiaza și a 11-a și a 12-a dimineața.
Sper ca te-am ajutat măcar cu 2 intrebări din cele 3. happy Baftă

| Andrei_Robert_1994_lPpI a răspuns (pentru WorldTraveler2553):

Eu am inteles ca si in a 10 se invata de dimineata