| Danielapop_Zamfir_1975 a întrebat:

Bunaa stiti cumva ce caiete imi trebuie la scoala in a 5a? sttiu dictando dar studentesti din alea mari sau din astea cum folosesti pe a 3 a si a 4a mici? peste doua zile incep scoala deci va rog cat mai repede posibil sa primesc raspunsurile ps.

2 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Poti sa iti iei la romana si mate studentesti si la restul mici

| becky51 a răspuns:

Normal caietele trebuie mici, dar vorbeste cu profesorii si vezi daca accepta.In orice caz cel mai bine e sa le iei pe toate mici (A5)
Primesc fundita? =}