| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa big hug Voi in general pe prima pagina dintr-un portofoliu ce scrieti? Si care unde? tongue

Răspuns Câştigător
| amc a răspuns:

Sus stanga:numele scolii/liceului la care inveti
Mijloc :"PORTOFOLIU"
Mai jos de "PORTOFOLIU" poti scrie materia pentru care face portofoliul(daca vrei)
Dreapta jos:Numele tau, clasa
In josul foii pe mijloc:Anul scolar

3 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Scrie asa

sus, centrat - numele scolii
in mijloc, centrat - numele portofoliului

mai jos in partea dreapta - intocmit de... (numele tau)
dedesubt profesor coordonator...

| Flaviucu a răspuns:

Se scrie mare in mijloc despre ce este portofoliul, la ce materie.

| danthe20 a răspuns:

De obicei prima pagina e pagina cu titlu. scrii numele proiectului, portofoliului, dedesubt treci materia
in dreapta, mai jos de titlu si materie iti treci numele si dedesubtul numelui clasa.
poti pune si din word la optiunea coperta o coperta draguta cu model ca sa ii placa profei/profului.
pagina dupa titlu o poti face pe post de cuprins in care scrii in ordine proiectele/fisele/rezumatele tale.
bafta