| Paduraru_Andrei_1999 a întrebat:

Dati-mi niste poze cu un portofoliu la romana, nu stiu cum sa arate prima pagina, ps sunt in clasa a 7-a

1 răspuns:
| SkyWave a răspuns:

Pe prima pagina trebuie sa apara materia si numele tau, de exemplu: PORTOFOLIU LA LIMBA SI LITERATURA ROMANA'' apoi numele tau, Ti-as arata dar nu am portofoliu, sunt in clasa a 8-a. Cand scrii materia sa scrii cu litera mare si dedesubt numele tau scris normal, de mana. A. si materia sa o scrii cu litere de tipar.