| AnnaaaIsHere a întrebat:

Bunăăă! Este pe aici cineva care studiază la liceul ION CREANGĂ din București? Dacă da,la ce profil? Cum e liceul ca și clădire,vă place? Cum sunt profesorii? Sunt și elevi de gașcă,sper,nu? Se poartă uniformă? Directorul/directoarea e dur/dură? Ai voie cu telefon la școală? Desfășurați activități faine? Regretați că ați ales acest liceu? Dacă da, de ce? Și unde v-ați transfera, dacă ar fi?

2 răspunsuri:
| Mellie00 a răspuns:

E un liceu foarte bun, da-o incolo de cladire laughing profesorii sunt extrem de buni, asta e tot ce conteaza.

| Zabaleta a răspuns:

Liceul e super ok, fara uniforma, toti elevii sunt super, ti-l recomant, este un liceu bunwinking