| ea2000 a întrebat:

C.N. I.Vianu sau C.N. Viteazul?
As vrea sa raspunda cei care stiu ceva sigur, nu numai din auzite.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Viteazul te pregateste la toate materiile, vianu doar la mate si info Dintre ele eu as alege viteazul(desi sincai e mai bun

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Îţi recomand Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti deoarece este pe locul 3 în "Topul liceelor 2014", iar Colegiul Naţional de Informatică "Tudor Vianu" este pe locul 4 în acelaşi Top - vezi Topul de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Deci, Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Bucureşti este mai BUN :)

Toate cele bune!