| anonim_4396 a întrebat:

M-am apucat de sala si as vrea sa iau un supliment, mai bine zis un gainer pentru ca eu sunt ectomorf extrem.Ce imi recomandati? Nu vreau sfaturi din auzite, sa raspunda doar cei care stiu despre ce e vorba sau cei care le-au folosit.Mersi!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca ai bani : muscletech mass tech, altfel GFX-8 de la pro nutrition.

| Eyke a răspuns:

Daca esti minor NU LUA NIMIC vei regreta mai incolo, fa totu natural si in morderatie sau inaltimea ta va avea de suferit

| anonim_4396 explică (pentru Eyke):

@Eyke, am 19 ani...am zis sa raspunda doar cei care stiu despre ce e vorba, deci tu daca stiai despre ce e vorba, stiai ca suplimentele nu au efecte nocive asupra organismului, chiar daca eram minor!

| Eyke a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis ca nu stiu despre ce vorbesc? eu incercam sa am grija de tine si tu mi-o intorci ca un semn de rautate..ma jur Romania asta crying

| anonim_4396 explică (pentru Eyke):

Nu am luat-o in nume de rau, oricum iti multumesc pentru sfat dar nu e asta ceea ce caut euhappy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Eyke):

Si cu suplimente tot natural e happy