| costik1 a întrebat:

Cam ce stiti despre Iluminatii?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Păi Iluminati sunt o organizație de oameni formată pe la vremea cruciadelor creștine.
Illuminati sunt aceia care aduc sacrificii umane diavolului si care controleaza mintilor celor care "pur si simplu le dau voie". Niste exemple de asociatii de acest gen sunt: cei din mass-media / hollywood..., chiar si cei din FBI.
Asa-dar masonii (illuminati) folosind numerologia, fac in asa fel incat sa distruga pe cineva anume, ( de exemplu toate acele atacuri din alte tari), indrumandu-i diavolul. Illuminatii sunt aceia care vor sa ne implanteze acele cipuri ( codul 666 ) sub piele, pentru a fi controlati; astfel, daca i lasam sa ni le implanteze, inseamna ca ne vindem (constient/inconstient) sufletul diavolului.

Răspuns utilizator avertizat
| Crais a răspuns:

Cam ce stim noi te referi nu?

Pai eu stiu ca sunt niste mind Controllers care controleaza unele minti ale unor vedete, staruri etc...

uni ar spune ca sunt niste diavolii alti ca sunt buni la suflet.