| Blake1 a întrebat:

Cam la cat se ridica costul total al manualelor de clasa a 11a? Voi cat ati cheltuit?

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Eu am chieltuit exact 25 lei pentru manualul de mate in rest nu mi-am cumparat.Succes!

| Ana235 a răspuns:

La noi se obisnuieste asa: vin cei de clasa a 12-a si ne dau manuale "la mana a doua" cu vreo 10 lei pe care, anul viitor le vindem. Asa ca ii poti intreba pe ei daca vind.

| osansa a răspuns:

Manualele de clasa a 11 te jung in jur de 50-60 lei, pentru ca, cartie ti le achizitionezi de la cei de clasa a 12 care o sa va vanda voua cartile.