| Lala20 a întrebat:

Cand apare (in SUA evident) volumul 6 (si ultimul) din seria Academia Vampirilor de Richelle Mead? Volumul 5 tocmai l-am terminat de citit in engleza.ca pana se traduce trece anul. Funda pentru. raspunsuri adevarate!

Răspuns Câştigător
| Alex4LighT a răspuns:

Daca ai citit o carte intreaga in engleza sunt sigur ca te descurci la tradus.

#6- Last Sacrifice - Pre-order
Coming December 7, 2010 from Penguin/Razorbill Books

Description coming soon! Excerpts usually go up about a month before release day, if the publisher allows.

Daca nu ma crezi uite siteu si dai in jos pana gasesti #6 http://www.richellemead.com/books/vampireacademy.htm

Felicitari ca ai citit o carte intreaga in engleza ma bucur ca esti atat de pasionata.Bafta in continuare. Funda?;;)

3 răspunsuri:
| Lala20 explică:

Mersii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sua apare pe 7 decembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la noi cand apare?crying(