| anonim_4396 a întrebat:

Cand incep inscrierile la facultate?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de facultate!
Ar trebui să GHICIM unde vrei să te înscrii? rolling on the floor

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Ma gandeam ca e o perioada in care se fac inscrierile la toate, avand in vedere ca pe site-uri nu apare nimic

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuu, perioada înscrierilor DIFERĂ de la facultate la facultate, de la universitate la universitate!
Eventual, precizează facultatea dorită şi vedem ce & cum...

O zi frumoasă!

| Cameliapantiru a răspuns:

Perioada de inscriere difera putin de la universitate la universitate. Intereseaza-te, de pe internet sau de la avizier, despre perioada exacta de inscriere de la universitatea la care doresti tu sa studiezi.
Oricum, pana pe 18 iulie nu se poate organiza nicaieri sesiune de inscrieri. Se astepata, fireste, intai sa se afiseze rwezultatele finale (de dupa contestatii) la bac.
Mult succes!