| AlexandruGabriel a întrebat:

Cand incepe scoala acum dupa vacanta de paste?
Marti 26 sau Miercuri 27?

9 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Miercuri

| lordbogdan a răspuns:

Marti 26

| Diddy a răspuns:

In 27, miercuri. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercuri...s-o chinuit ftaiul de ministru sa mai bage o zii in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miercuri(27 aprilie)

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Miercuri pe 27

| Blu3Boy a răspuns:

Miercuri Fundaaa'?

| fizzzz a răspuns:

Scoala incepe miercuri 27 aprilie.
Ministrul educatiei, Daniel Funeriu, a decis prelungirea cu o zi a vacantei de Paste. Drept urmare, marti, 26 aprilie 2011, nu vor fi tinute cursuri in invatamantul preuniversitar.Autoritatile au explicat ca au luat aceasta decizie datorita "concomitentei Sarbatorilor Pascale in lumea crestina", dar si pentru ca, in saptamana de vacanta care a premers Sfintelor Pasti, foarte multi elevi au participat la olimpiadele scolare pe discipline.

| ILoveElena a răspuns:

Miercuri 27! Funda?