| Andreea6w4 a întrebat:

Cand luam vacanta de vara in 2012 >? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună:)
uite,citeşte aici:
http://www.bacalaureat2012.com/bac-2012/vacante-scolare-2012-calendar/
sau,întreabă colegii şi profesoara.trebuie să ştie cineva.
Succes!

5 răspunsuri:
| AnaCristinaN a răspuns:

Anul acesta luam vacanta pe 22 iunie pana 10 septembrie.(funda?)
Sper ca te-am ajutat.

| Piersii a răspuns:

Pe 22 iunie luam vacanta, si pe 9 septembrie incepem scoala. Ne-au scurtat iar vacanta de vara crying crying

| Root4004 a răspuns (pentru Piersii):

Asa e ori pe 22 ori pe 25. Chiar neau scurtat-o. Apai ce mai vrei ca neau mai dat o saptamana la craciun si paste.

| Root4004 a răspuns:

Trebuia pe 15 iunie dar acum vad ca pe 25 iunie. Kam asa dar nu cred ca pe iulie. Funda?