| Aniu a întrebat:

Cand se afiseaza frate rezultatele pe net? Caut ca prostu' si pe Edu.ro, si pe Ispjilfov.ro si nimic. Eu le stiu pe ale mele de la scoala, dar vreau sa vad concurenta.

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Iti inteleg nerabdarea, dar nu ai cum sa combati neseriozitatea sistemului de invatamant romanesc.
Rezultatele vor fi afisate pe net pana la 4 iulie, pe site-ul admitere.edu.ro
Sper ca am ajutat! Bafta la admitere!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.realitatea.net/......14536.html
Pa, pa.

| Aniu explică (pentru Legiuitoarea):

Mda, pacat ca nu e niciun rezultat acolo...

| justifyme a răspuns:

Se vor afisa pe 3 iulie, cand vor fi rezultatele finale dupa rezolvarea contestatiilor

| Aniu explică (pentru justifyme):

Mamele lor cu contestatiile lor...