| Mariposa97 a întrebat:

BUna cine stie unde pot gasi pe internet o culegere cu variante la limba si literatura romana evaluare nationala?

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Daca vrei sa inveti folosind calculatorul pentru teste...Nu vei reusi, pentru ca ai netul pornit, esti logata pe mess, mai primesti un comment pe facebook.Inchide calculatorul si du-te la biblioteca( gasesti acolo carti). Bafta!

| Mariposa97 explică (pentru SmokeyEye):

Problema este ca nu am biblioteca unde locuiesc eu! si nu am nici culegere!