| Ionutmariuo13 a întrebat:

Cand se afla in ce clasa esti repartizat cand intri la liceu? Ca se fac 2 clase.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In prima zi de scoala vei afla cate clase sunt formate si in ce clasa esti tu repartizat.

| sierra1 a răspuns:

Intră pe http://admitere.edu.ro/repartizare2/index.html folosești codul și te regăsești

| Ionutmariuo13 explică (pentru sierra1):

Eu ma refer in ce clasa ca nu-s asa prost sa nu stiu nici acum liceul. In ce clasa din cele 2 formate pe acel profil.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionutmariuo13):

Tu măcar te-ai uitat la tabelele cu clasele formate la; coala ta folosind linkul?

| Ionutmariuo13 explică (pentru sierra1):

Da, acolo scrie decat profilul. Pe profilul pe care sunt suntem 40. Din astia se fac 2 clase. ceea ce ma intereseaza pe mine e sa stiu in ce clasa sunt

| Alex77777777777777777777u a răspuns:

Depinde de exemplu mie îmi spune cu o sapt înainte sa înceapă scoala

Întrebări recente